ВНИМАНИЕ! Составляем договора с учетом ваших пожеланий и особенностей сделки.

Почему вам стоит обратиться именно к нам?

Свяжитесь с нами по телефонам +380(50) 602-01-75, +38(098) 211-58-29 или пишите на email:    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..   


ДОВІРЕНІСТЬ

__________________________________________________________,(ПІБ) (далі – Довіритель), цією довіреністю уповноважую________________________________________________________________________________, (паспорт серії ____ № ___________, виданий ___________________________________________________________________________________________________), який мешкає за адресою: ____________________________________________________________________, (далі – Представник), представляти інтереси Довірителя у відносинах з _________________________

_________________________________________________________ (далі – Продавець) з внесення грошових коштів згідно умов Договору №_____ від _________ , кладеного між Довірителем та Продавцем.

Представник зобов’язується здійснити перерахування на розрахунковий рахунок Продавця або внесення грошових коштів в касу Продавця в розмірі отриманому за цією довіреністю у строк ___ днів.

З підписанням цієї довіреності Представник підтверджує, що отримав від Довірителя _______________________________________________________ грн. на виконання вищезазначеного доручення.

Після виконання доручення Представник зобовязаний в найкоротший термін надати Довірителю відповідні підтерджуючи документи в оригіналі.

            Довіреність видана без права передовіри строком на _______________ і дійсна до ___________ року включно.

_______

(дата)

Підписи сторін:

 _______________________________           _________________.

                        (ПІБ Представника)                              (підпис)

________________                                      ___________________ .

   (ПІБ Довірителя)                                                             (підпис)

 


ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Самостоятельное использование образцов договоров может быть опасным для вашего бизнеса.

 

Читайте также:

Договор комиссии

Договор консигнации на продажу продукции