ВНИМАНИЕ! Составляем договора с учетом ваших пожеланий и особенностей сделки.

Почему вам стоит обратиться именно к нам?

Свяжитесь с нами по телефонам +380(50) 602-01-75, +38(098) 211-58-29 или пишите на email:    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..   


 ДОГОВІР ПОЗИКИ №________

 

м. _______                                                                        _______________ 2016 року

Ми, ____________________________ в особі ____________ , що діє на підставі ______________________ (надалі – Позикодавець), який проживає за адресою: ________________________, паспорт ____________ та ____________________ (надалі – Позичальник), який проживає за адресою: ______________________________________, паспорт _______________________,

уклали цей договір про таке:

1. Позикодавець передає у власність Позичальникові гроші в сумі ________________________________ гривень, а Позичальник зобов’язується повернути Позикодавцеві таку ж суму грошей до ___________ 2016 року.

2. Повернення боргу повинно бути здійснено у м. ___________ за адресою Позикодавця, у грошовій формі,  у гривнях, не пізніше терміну, що встановлений п. 1 цього договору.

3. Позика може бути повернута достроково.

4. Проценти за позикою по цьому договору не нараховуються.

5. Цей договір складений в одному примірнику, який зберігається у Позикодавця до  повного повернення боргу Позичальником. Після повернення боргу Позикодавець зобов’язаний передати цей договір Позичальнику із відміткою про одержання грошей.

6. За прострочення повернення позики Позичальник сплачує Позикодавцю пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми, яка прострочена, за кожний день прострочення, а також Позичальник сплачує суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення та 50 % річних від простроченої суми, у порядку ст. 625 Цивільного кодексу України.

Підписи сторін:

                   ______________                                    ____________________

 

 

Додаток до Договору позики №___ від ____________ 2016 р.

 

РОЗПИСКА

про отримання грошей

Я,___________________________________________________________________, отримав _____________________ гривеньвід  ________________________ на виконання договору позики №____, укладеного між нами _________ 2016 року.

Позичальник:

                                              ______________                      ____________ 2016 року 


ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Самостоятельное использование образцов договоров может быть опасным для вашего бизнеса.

 

Читайте также:

Договор возвратной финансовой помощи

Договор беспроцентного займа