ВНИМАНИЕ! Составляем договора с учетом ваших пожеланий и особенностей сделки.

Почему вам стоит обратиться именно к нам?

Свяжитесь с нами по телефонам +380(50) 602-01-75, +38(098) 211-58-29 или пишите на email:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..   


ДОГОВІР

про завдаток

 

м.______                                                                                    «__»__________20__ р.

 

______________(ПІБ), паспорт громадянина України: серія ___ № ___, який виданий ____________ у м. ____________, (далі – Орендар), з одного боку, і ______________, паспорт громадянина України: серія ___ № ___, який виданий ___________ у м. ____________, (далі- Орендодавець), з другого боку, уклали даний договір про завдаток про таке:

  1. В порядку та на умовах цього Договору, Орендар бере на себе зобов’язання передати Орендодавцеві завдаток у розмірі ____ ________ гривень у рахунок оплати за договором  оренди нежитлового приміщення, який розташований за адресою: вул._______________, площею у ____ м2, призначений для використання у сфері _____________, діє до “__” __________ 20__ року.
  2. Гроші у розмірі, передбаченому в пункті 1 даного Договору, повинні бути використані як завдаток, тобто для забезпечення виконання Орендарем покладених на нього зобов’язань по оплаті договору за договором оренди нежитлового приміщення, що належить на праві власності Орендодавцю.
  3. Оціночна вартість нежитлового приміщення, вказаного у договорі оренди, визначена у розмірі ________ гривень. Договір оренди нежитлового приміщення укладений до “__” ______ 20__ року.
  4. Цей Договір є дійсним до моменту повного виконання зобов’язань Сторін за Договором оренди нежитлового приміщення між Орендарем і Орендодавцем.

 

Реквізити та підписи сторін:

Орендодавець:                                                                                   Орендар:


ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Самостоятельное использование образцов договоров может быть опасным для вашего бизнеса.

 

Читайте также:

Договор субаренды помещения

Договор субаренды придомовой территории