Стягнення боргу з державної компанії за тендерним договором

 

Суть суперечки

Наш Клієнт, вигравши тендер, уклав із ДП НАЕК «Енергоатом» договір постачання товару на суму 4,5 мільйона гривень. Постачання було здійснено Клієнтом у повній відповідності до умов договору. А от із оплатою виникла проблема. Клієнт намагався вирішити проблему самостійно. Зустрічався з керівництвом «Енергоатому» і навіть дзвонив на гарячу лінію Кабінету Міністрів. Проте нічого не допомогло і гроші Енергоатом самостійно не сплатив. Клієнт звернувся до нас по допомогу. Нами було проведено певну досудову підготовку та подано позов до господарського суду про стягнення боргу разом із 3% річних та інфляційними втратами.

Робота в суді

ДП НАЕК «Енергоатом» у суді заперечував проти позову та вимагав відмовити повністю. Посилалися на особливі умови договору. Проте завдяки виконаній нашими юристами досудовій підготовці та уважному вивченню судової практики вдалося переконати суд у тому, що позов потрібно задовольняти повністю. Крім того, вдалося уникнути зайвих судових засідань. Тому справу вдалося виграти за три судові засідання.

Результат справи

Спочатку нашим Клієнтом повністю виграно суд першої інстанції. Але ДП НАЕК «Енергоатом» подав апеляційну скаргу. Незважаючи на це, нам вдалося здобути повну перемогу і в апеляційному суді. Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін. Незабаром після рішення апеляційного суду борг разом із відповідними додатковими нарахуваннями було погашено. Грамотно збудована правова позиція допомогла нашому Клієнту повернути майже два мільйони гривень!

 

НАШІ ОФІСИ